محصولات طیور

آنتی بیوتیک FOSBAC یک محصول منحصربفرد برای درمان طیور است که منحصرا برای مصارف دامپزشکی تولید می شود. این داروی ارزشمند دارای 25درصد فسفامایسین کلسیم می باشد و بر طیف گسترده ای از باکتری های گرم مثبت و همچنین گرم منفی موثر است.

fosbac.png

ZIX VIROX به منظور ضدعفونی محیط و هوا در مزارع پرورش و تولید، سطوح و لاشه در کشتارگاه، تخم مرغ نطفه دار و ستر در مراکز جوجه‌کشی، پاکسازی سیستم شیردوشی و حوضچه­‌های ضدعفونی قابل استفاده می­‌باشد. این محصول توسط شرکت اسپانیایی ZIX تولید شده است.

زیکس ویروکس

بدژن 40 پرمیکس اثرات بازسازی کننده و حفاظتی ویژه ای بر روی سلول های کبدی حیوان و انسان در برابر سموم مختلف دارد. این محصول زنده مانی سلول های کبدی را افزایش می دهد و از آن ها در برابر آسیب های اکسیداتیو محافظت می کند.

بدژن 40 پرمیکس

اندرودم 10 یک محلول خوراکی با حلالیت مناسب در آب است که به طور یکنواتخت در اختیار طیور قرار می گیرد و از آنتی بیوتیک های پرمصرف برای طیور به شمار می رود. این محصول بر طیف گسترده‌ ­ای از باکتری­‌ های گرم منفی و مثبت، مایکوپلاسم ­‌ها و مایکوباکتریوم‌ ­ها تاثیرگذار است.

اندرودم 10 درصد

فلورفنیدم 10 درصد همانند اندرودم 10 یک آنتی بیوتیک وسیع الطیف محلول در آب است که به شکل گسترده ای بر انواع باکتری های گرم مثبت و منفی و همچنین مایکوباکتریوم ها و نیز مایکوپلاسم ها تاثیرگذار است. این محصول به نسبت سایر محصولات تجاری موجود در بازار از حلالیت بیشتری بهرمند است.

فلورفنیدم 10

دزوجرم میکروچوک برای باكتری كشی، قارچ كشی، ويروس كشی و اسپور كشی مناسب است. این ضدعفونی کننده طیور مورد تایيد وزارت كشاورزی فرانسه (no/2000161) و منطبق با دستورالعمل اروپايي 98/8/EC تولید شده و بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد.

desogerm.png

محصول AQUAZIX E52 یک ضد عفونی کننده آب، مخازن و کانال های تغذیه و آبرسانی دام و طیور می باشد که از تشکیل بیوفیلم جلوگیری می کند. آکوازیکس E52 برخلاف بسیاری از ضدعفونی‌ کننده ها که در محدوده دمایی خاصی فعالیت می‌کنند، در دمای ترمونبولیزاسیون نیز عملکرد خود را حفظ می‌کند.

آکوازیکس E52

Aquazix Plus Ag ضدعفونی­‌کننده اختصاصی و وسیع الطیف آب آشامیدنی دام و طیور، حذف کننده بیوفیلم و جلوگیری­‌کننده از تشکیل آن در حضور و عدم حضور حیوان است. این ضدعفونی کننده اسپانیایی دارای اثر ضدعفونی­‌کننده علیه کلیه عوامل بیماری­‌زا شامل باکتری، ویروس، قارچ و تک ­‌یاخته می­‌باشد.

آکوازیکس پلاس ag

ویروکس فومیژنو یا VIROX FUMIGENO یک ضدعفونی کننده دودزا بر پایه پتاسیم پراکسی مونوسولفات بوده که با تکنولوژی اولترا دیفیوژن قادر به از بین بردن باکتری، ویروس، قارچ، تک یاخته و اسپور می‌باشد. این محصول به عنوان یک ضدعفونی کننده موثر در بیش از 15 کشور جهان مصرف شده است.

ویروکس فومیژن

VIROX یک ضدعفونی ­‌کننده­‌ اختصاصي و كاملاً ايمن است که به شکل وسيع الطيف و سريع الاثر بر طيف گسترده ­اي از ميكروارگانيسم‌­ها (باکتری، ویروس، قارچ و تک یاخته) موثر است. این محصول ساخت شرکت اسپانیایی ZIX بوده و برای ضدعفونی تمامی سطوح و تجهیزات فارم‌های طیور، سیستم آبرسانی، ضدعفونی هوا (مه پاش سرد و گرم)، دامداری‌ها و همچنین ضدعفونی آب مراکز پرورش ماهی به منظور پیشگیری و کنترل عوامل بیماری‌زا قابل استفاده است.

ویروکس

Day One Zix یک خوراک غنی شده مناسب برای جوجه یک روزه است که علاوه بر تامین مواد مغذی مورد نیاز جوجه‌ ها، با کاهش PH دستگاه گوارش از رشد بسیاری از پاتوژن‌ ها جلوگیری می‌ کند. دی وان زیکس حاوی قند، مواد مغذی، پروتئین و آب می باشد.

افزودنی دی وان زیکس

بدجن 40 مایع یک افزودنی خوراک می باشد که برای افزایش سم زدایی کبد در برابر مایکوتوکسین ها، متابولیت های دارو و سایر آلاینده های مضر به کار می رود. این محصول به واسطه خاصیت لیپوتروفیک کولین و فعالیت آنتی اکسیدانتی اسید کولینرژیک گیاه سینارا، فعالیت کبد را بهینه کرده و فرآیند هضم و جذب را تسهیل می کند.

بدژن 40 مایع

محصول Butirex C4 ساخت شرکت Novation اسپانیا یک افزودنی با فرمولاسیون منحصر به فرد می‌باشد. این افزودنی قابل استفاده در انواع طیور، نشخوارکننده، آبزیان، پت و خرگوش بوده که باعث بهبود پارامترهای رشد و تولید می‌گردد.

بوتیرکس c4

کلیدم  20 یا کلستین سولفات 20 درصد آنتی بیوتیک منحصر بفرد می باشد. این محصول جهت درمان و متافیلاکسی عفونت‌ های روده‌ ای ناشی از باکتری ای‌کلای غیر تهاجمی مورد استفاده قرار می گیرد. از کلیدم 20 برای پیشگیری از عفونت‌ های ای‌کلای در هفته‌ی اول زندگی جوجه‌ ها نیز استفاده می شود.

کولیدم 20

کولیدم 50 یک آنتی بیوتیک از دسته پلی میکسین های می باشد. کولیدم 50 آنتی‌ بیوتیکی موثر بر ای‌کلای و عفونت‌های روده‌ای ناشی از آن می باشد. از این دارو جهت درمان و متافیلاکسی عفونت‌ های روده‌ ای ناشی از باکتری ای‌ کلای غیر تهاجمی و همچنین پیشگیری از عفونت‌ های ای‌ کلای در هفته‌ اول زندگی جوجه‌ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کولیدم 50

تیل مایکوزین فسفات 25 درصد (250 میلی‌گرم/میلی‌لیتر) با فرمولاسیون ویژه و تکنولوژی روز اروپا، یک آنتی‌بیوتیک موثر بر مایکوپلاسما و عوامل باکتریایی دیگر که بر انواع بیماری‌های گوارشی و خصوصا بیماری‌های تنفسی موثر است.

تیل مایکودم

دوکسیدم 50 که به صورت پودر محلول در آب عرضه می شود، در درمان عفونت‌ های تنفسی و گوارشی ناشی از باکتری‌ های مختلف، اعم از اشریشیاکولی، کورینه باکتریوم، استرپتوکوکوس، اکتینوباسیلوز، بوردتلا، هموفیلوس، پاستورلا، کمپیلوباکتر، بورلیا، فوزوباکتریوم، مایکوپلاسما، کلامیدیا، ریکتزیا و گونه‌های آناپلاسما حساس به داکسی سایکلین مورد استفاده قرار می گیرد.

دوکسیدم 50

مشاوره تخصصی

کاربر گرامی، شما می توانید به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از محصولات طیور، به صفحه محصول مراجعه کنید و در صورت تمایل به خرید، از طریق لینک زیر با بخش کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ » موبایل » المنت منو موبایل » نمایش / مخفی » انتخاب منو مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.