افزودنی ها

محصول دی وان زیکس خوراک غنی شده برای جوجه یک روزه می باشد که به صورت ژل گرانوله در اختیار شما قرار می گیرد. دی وان زیکس علاوه بر تامین آب و مواد مغذی مورد نیاز جوجه‌ها با کاهش PH دستگاه گوارش از رشد بسیاری از پاتوژن‌ ها جلوگیری می‌کند.

افزودنی دی وان زیکس

بدژن 40 پرميكس یک محافظ قوی سلول های کبدی است که در برابر آسيب‌های اكسيداتيو حاصل از تهدیدهای اكسيدان‌ها و تركيبات آسيب‌رسان مقاوم است. این افزودنی با توان آنتی‌اكسيدانی قابل توجهی كه دارد،‌ زنده‌ مانی سلول‌های كبدی را در برابر اكسيدان‌ ها افزايش می‌دهد.

بدژن 40 پرمیکس

بدجن 40 مایع یک افزودنی خوراک می باشد که برای افزایش سم زدایی کبد در برابر مایکوتوکسین ها، متابولیت های دارو و سایر آلاینده های مضر به کار می رود. این محصول به واسطه خاصیت لیپوتروفیک کولین و فعالیت آنتی اکسیدانتی اسید کولینرژیک گیاه سینارا، فعالیت کبد را بهینه کرده و فرآیند هضم و جذب را تسهیل می کند.

بدژن 40 مایع

محصول Butirex C4 ساخت شرکت Novation اسپانیا یک افزودنی با فرمولاسیون منحصر به فرد می‌باشد. این افزودنی قابل استفاده در انواع طیور، نشخوارکننده، آبزیان، پت و خرگوش بوده که باعث بهبود پارامترهای رشد و تولید می‌گردد.

بوتیرکس c4

مشاوره تخصصی

کاربر گرامی، شما می توانید به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از افزودنی های فوق به صفحه محصول مراجعه کنید و در صورت تمایل به خرید، از طریق لینک زیر با بخش کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ » موبایل » المنت منو موبایل » نمایش / مخفی » انتخاب منو مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.